Jak wybrać najlepszą kostkę brukową?

Jak wybrać najlepszą kostkę brukową?

Kostka brukowa to popularna nawierzchnia stosowana do wykończeń wokoło gospodarstw domowych np.: układana jako podjazd dla samochodów. Z racji tego , iż dostępna jest w wielu wariantach często nie wiemy, na którą się zdecydować. Podpowiadamy jak wybrać najlepszą kostkę brukową.

Continue Reading

Izolacja fundamentów

izolacja fundamentów

Solidne fundamenty to podstawa. W związku z tym, fundamenty, aby prawidłowo spełniały swoją funkcję, powinny zostać właściwie chronione. Do tego właśnie służy ich izolacja. W grę wchodzą dwa rodzaje izolacji – pionowa i pozioma. Woda znajdująca się w gruncie nieustanie będzie działać na fundamenty – ich ochrona jest więc niezbędna. Chroniąc podstawę budynku przedłużamy żywotność całego obiektu.

Continue Reading

Ekologiczny dom

ekologiczny dom

Ekologiczne podejście do życia zdobywa coraz więcej zwolenników. Chęć osiągnięcia równowagi i czerpania z zasobów naszej planety według zasad zrównoważonego rozwoju jest ideą zacną, choć trudną do osiągnięcia. Szczególnie jeśli chcemy zmienić swoje życie kompleksowo – we wszystkich aspektach, a czeka nas zadanie w postaci wybudowania domu.

Continue Reading